Overslaan en ga direct naar de inhoud Direct naar de footer

Team en groepsindeling

Het team van De Gielguorde

Groep 1/2: juf Wilma (ma/di/woe) en juf Ria (do/vr)

Groep 2/3: juf Jitske (ma/di/woe/do) en juf Simone (vr)

Groep 4/5: juf Anna (ma/di/woe) en juf Martina (do/vr)

Groep 5/6: juf Ingrid (ma t/m vr)

Groep 7: juf Joukje (ma/di/woe/vr) en juf Erica (do)

Groep 8: juf Erica (ma/di/woe) en juf Manon (do/vr)

Extra ondersteuning in de school door juf Miranda, juf Evelyn en juf Amarins. 

Vakleerkrachten

Muziek: juf Sepkje, alle groepen om de week op maandag.
Gymnastiek: meester Patrick, op maandag/dinsdag en donderdag voor groep 3 t/m 8.
GVO: meester Addy, voor de groepen 3 t/m 5.
HVO: meester Bob, voor de groepen 6 t/m 8

 

Ria Bouwhuis 
Leerkracht groep 1/2               
ria.bouwhuis@kykscholen.nl


Juf Wilma
leerkracht groep 1/2
wilma.zwart@kykscholen.nl

 

Jitske van der Wal
Leerkracht groep 2-3
jitske.vanderwal@kykscholen.nl

 

Simone Vos
Leerkracht groep 2-3
simone.vos@kykscholen.nl

 

Anna van der Wal
Leerkracht groep 4/5
anna.vanderwal@kykscholen.nl

 

Martina Ybema
Leerkracht groep 4/5
martina.ybema@kykscholen.nl

 

Ingrid van der Molen
Leerkracht groep 6
ingrid.vandermolen@kykscholen.nl

Joukje Salverda
Leerkracht groep 7
joukje.salverda@kykscholen.nl

 

Erica Boersma
Leerkracht groep 7 en 8
erica.boersma@kykscholen.nl

 

Manon de Vries
Leerkracht groep 8
manon.devries@kykscholen.nl

 

Miranda Kramer
Onderwijsassistent
miranda.kramer@kykscholen.nl


Evelyn Verburgh
Leerkrachtondersteuner
evelyn.verburgh@kykscholen.nl 

 

Amarins Tuiten
Leerkrachtondersteuner
amarins.tuiten@kykscholen.nl

 

Sepkje Tamminga
Muziekleerkracht OT Noord
sepkje.tamminga@kykscholen.nl

 

Patrick van der Veen
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
patrick.vanderveen@kykscholen.nl

 

Irma Emmerig
Intern Begeleider
irma.emmerig@kykscholen.nl

 

Marije de Jong
Locatiecoördinator
marije.dejong@kykscholen.nl

 

Ant Altenburg
Opleider/begeleider in de school van pabostudenten
ant.altenburg@kykscholen.nl

 

Mattie Dijkstra
Administratief medewerkster OT-Noord
mattie.dijkstravandermeulen@kykscholen.nl

 

 

Bob Reen
Leerkracht HVO

Martha Baloe
School assistente

René Nauta
Facilitair medewerker