Team en groepsindeling

team img

Het team van De Gielguorde

Groep 1: juf Ria (ma. t/m do.) + juf Joukje (vrij. en woe. om de week)

Groep 2: juf Sepkje (ma. t/m woe.) + juf Simone (do. t/m vrij.)

Groep 3: juf Jitske (ma. t/m vrij.) + juf Joukje (woe. om de week)

Groep 4: juf Hilke (ma. t/m vrij.)

Groep 5-6: juf Margo (ma. + di.), meester Patrick (woe.) en juf Martina (woe., do. en vrij.)

Groep 8: juf Marjo (ma. t/m do.) + meester Patrick (vrij.)

Op dinsdag hebben de groepen 3 t/m 8 gymles van meester Patrick. Op donderdag hebben de groepen gymles van de eigen leerkracht.

6DD65F0B 35A9 463C B45A F94939FA861D 1 201 a

Ria Bouwhuis

leerkracht groep 1

ria.bouwhuis@gearhing.net

D3EDE4AC 52FB 49D4 BBC2 C6CDA019DE37 1 201 a

Sepkje Tamminga

leerkracht groep 2

sepkje.tamminga@gearhing.net

DSC 2083 Small

Simone Vos

leerkracht groep 2

simone.vos@gearhing.net 

95B2D244 25DC 40D2 A7F7 213615AAADA0 1 201 a

Jitske van der Wal

leerkracht groep 3

jitske.van.der.wal@gearhing.net

0DCBE0CA FD6B 4104 BDE9 0DC0AE7181CD 1 201 a

Joukje Zijlstra

leerkracht groep 1 en groep 3

joukje.zijlstra@gearhing.net

BBCCDBDC F05A 4C5B A989 1371F0B1E84E 1 201 a

Hilke de Groot

Leerkracht groep 4

hilke.de.groot@gearhing.net

D00519FC 88C1 4CF6 93A7 DC704FD37510 1 201 a

Margo Galama

leerkracht groep 5-6

margo.galama@gearhing.net

EA9DDE6E D8C5 44A7 86D0 5F5A0FD58FD9 1 201 a

Martina Ybema

leerkracht groep 5-6

martina.ybema@gearhing.net

Ingrid van der Molen

leerkracht groep 7-8

ingrid.van.der.molen@gearhing.net

4BCDA95B 1ADB 47C6 83AB FF7EF447048E 1 201 a

Patrick van der Veen

O.a. vakleerkracht bewegingsonderwijs

patrick.van.der.veen@gearhing.net

BDF0025C E98D 4382 A92D 6389DDD8715F 1 201 a

Amarins Tuiten

Onderwijsassistente

amarins.tuiten@gearhing.net

DSC 2109 Small

Arnold Oosterdijk

directeur OT-Noord

arnold.oosterdijk@gearhing.net

DSC 2103 Small

Mattie Dijkstra

administratief medewerkster OT-Noord

mattie.dijkstra@gearhing.net

DSC 2071 Small

Bob Reen

leerkracht HVO

Martha Baloe

school assistente

Wil Bruinsma

facilitair medewerker