Team en groepsindeling

team img

Het team van De Gielguorde

Groep 1-2: juf Ria (ma. t/m woe.) + juf Simone (do. t/m vrij.)

Groep 3: juf Jitske (ma. t/m vrij.) 

Groep 4-5: juf Baukje (ma. t/m woe.) + juf Martina (do. en vrij.)

Groep 5-6: juf Joukje (ma. + di.) + juf Erica (woe., do. en vrij.)

Groep 7: juf Hilke (ma. t/m do.) + Juf Margo (vrij.)

Groep 8: meester Remmelt (ma.) + juf Ingrid (di. t/m vrij.)

Groep 3 en groep 5-6: meester Gert (ma. + woe.+ vrij.)

Op dinsdag en donderdag hebben de groepen 3 t/m 8 gymles van meester Patrick. 

6DD65F0B 35A9 463C B45A F94939FA861D 1 201 a

Ria Bouwhuis

leerkracht groep 1-2

ria.bouwhuis@gearhing.net

DSC 2083 Small

Simone Vos

leerkracht groep 1-2

simone.vos@gearhing.net 

95B2D244 25DC 40D2 A7F7 213615AAADA0 1 201 a

Jitske van der Wal

leerkracht groep 3

jitske.van.der.wal@gearhing.net

0DCBE0CA FD6B 4104 BDE9 0DC0AE7181CD 1 201 a

Joukje Zijlstra

leerkracht groep 5-6

joukje.zijlstra@gearhing.net

BBCCDBDC F05A 4C5B A989 1371F0B1E84E 1 201 a

Hilke de Groot

leerkracht groep 7

hilke.de.groot@gearhing.net

D00519FC 88C1 4CF6 93A7 DC704FD37510 1 201 a

Margo Galama

leerkracht groep 7 en taalcoördinator

margo.galama@gearhing.net

EA9DDE6E D8C5 44A7 86D0 5F5A0FD58FD9 1 201 a

Martina Ybema

leerkracht groep 4-5

martina.ybema@gearhing.net

Ingrid van der Molen

leerkracht groep 8

ingrid.van.der.molen@gearhing.net

D3EDE4AC 52FB 49D4 BBC2 C6CDA019DE37 1 201 a

Sepkje Tamminga

muziekleerkracht OT Noord

sepkje.tamminga@gearhing.net

4BCDA95B 1ADB 47C6 83AB FF7EF447048E 1 201 a

Patrick van der Veen

vakleerkracht bewegingsonderwijs

patrick.van.der.veen@gearhing.net

DSC 2109 Small

Arnold Oosterdijk

directeur OT-Noord

arnold.oosterdijk@gearhing.net

DSC 2103 Small

Mattie Dijkstra

administratief medewerkster OT-Noord

mattie.dijkstra@gearhing.net

DSC 2071 Small

Bob Reen

leerkracht HVO

Martha Baloe

school assistente

René Nauta

facilitair medewerker